Силові пороги – а чи потрібні вони на позашляховику?
Силові пороги встановлюють як альтернативу штатним. Єдиної думки щодо цих аксесуарів у автовласників немає, тому розберемося в їхніх плюсах та мінусах.
Недоліки силових порогів
Посилені пороги виготовляються з товстих листів металу, труб. Завдяки цьому вони не тільки мають підвищену міцність, але й важать значно більше штатних аналогів. Тому встановлення силових порогів є доцільним на автомобілі з модернізованою підвіскою.
Переваги використання посилених порогів
Силові пороги створюють єдине ціле з рамою позашляховика. Вони спрощують посадку в автомобіль, що особливо актуально для позашляховиків із суттєвим ліфтом. Також вони додають агресивний вигляд екстер’єру. Деякі моделі розраховані на використання домкрата Hi-Jack, надаючи більше можливостей для подолання болота, грязьових ділянок.
Інші переваги:
-
захист кузова автомобіля при зіткненні з пнями, валунами, іншими транспортними засобами;
-
можливість використання порогів для упору в дерево.
Посилені пороги зазвичай мають рифлену поверхню, яка запобігає ковзанню ніг і забезпечує більш безпечну посадку, незалежно від погодних умов. Окремі моделі комплектуються електричним приводом, що дозволяє прибирати підніжку в моменти, коли вона не використовується.
При покупці таких аксесуарів важливо звертати увагу на якість швів, товщину металу, наявність антикорозійного покриття. Випускаються посилені пороги під конкретні моделі автомобіля.